Search

Konkurs "Jesienne drzewa" 2017

Konkurs szkolny "Jesienne drzewa"

Regulaminy konkursowe:

1. Przyrodniczo - plastyczny dla klas IV

REGULAMIN KONKURSU PDF

2. Przyrodniczo - literacki dla klas V - VII

REGULAMIN KONKURSU PDF

3. Zielnik dla klas V - VII

REGULAMIN KONKURSU PDF

Ewelina Domańska

„Jan Paweł II – różaniec jest moją umiłowaną modlitwą”

Zakończył się VIII powiatowy konkurs plastyczny pt.„Jan Paweł II – różaniec jest moją umiłowaną modlitwą”. Miło nam poinformować, że I miejsce zajęła praca Hanny Dygułły z kl. 5b. Dwie inne prace zostały wyróżnione, są to uczennice klasy 3c: Zuzanna i Roksana Łyko. Gratulujemy!

Artur Makowski

Czytaj więcej: „Jan Paweł II – różaniec jest moją umiłowaną modlitwą”

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO TRADYCYJNE KOREAŃSKIE WACHLARZE

Konkurs „TRADYCYJNE KOREAŃSKIE WACHLARZE” adresowany był do uczniów klas trzecich, którzy realizuję całoroczny projekt „Bliżej Korei”. Na konkurs wpłynęło wiele prac, które zachwycały kunsztem wykonania, jak również pomysłowością. Oprócz tradycyjnie wykonanych papierowych wachlarzy, znalazły się i zrobione z plastikowych sztućców, z patyczków czy przy użyciu tkanin oraz innych materiałów dekoracyjnych. Technika wykonania, jak i format były dowolne, uczniowie nie zawiedli i wykazali się wielką kreatywnością. Jury w składzie Mr. Sim Juwon, Jacek Jaroszyk i Małgorzata Jaroszyk mieli trudne zadanie przy wyborze zwycięskich prac. Oto wyniki:

I miejsce Zofia Dymek z kl. III b

II miejsce Liwia Grewling III b

III miejsce Julia Górzna z kl. III d

WYRÓŻNIENIA:

Oliwia Strzępka z kl. III c

Zuzanna Majewska z kl. III c

Oliwia Miazga z kl. III a

Gratuluję uczestnikom zaangażowania i realizacji powierzonego zadania, jednocześnie życzę dalszych, owocnych sukcesów.

Małgorzata Jaroszyk

Czytaj więcej: WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO TRADYCYJNE KOREAŃSKIE WACHLARZE

„Niesamowita przyroda Ziemi Chodzieskiej”

Temat konkursu brzmi: „Niesamowita przyroda Ziemi Chodzieskiej”

Organizatorem konkursu jest Gmina Miejska w Chodzieży oraz Gmina Chodzież.

Patronat nad konkursem sprawują: Burmistrz Miasta Chodzieży oraz Wójt Gminy Chodzież.

Konkurs skierowany jest do uczniów, zespołów klasowych ze szkół podstawowych z klas IV-VI z terenu Gminy Miejskiej w Chodzieży i Gminy Chodzież, którzy zechcą wziąć w nim udział. Praca musi być zgłoszona przez grupę uczniów danej klasy.

REGULAMIN KONKURSU

Czytaj więcej: „Niesamowita przyroda Ziemi Chodzieskiej”

Konkurs z okazji Dnia Matki

Burmistrz Miasta Chodzieży zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie z okazji Dnia Matki. Konkurs „Moja mama jest ….” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w Chodzieży, którzy z okazji Dnia Matki chcą sprawić wyjątkowy prezent swojej mamie.

Zachęcamy do kreatywnych odpowiedzi, w dowolnej formie: plastycznej czy literackiej.

Nagrodzonych zostanie aż dziesięć najciekawszych prac, a mamy laureatów zostaną zaproszone na kawę przez Burmistrza Miasta Chodzieży.

Weź udział w konkursie i spraw swojej Mamie wyjątkową niespodziankę!

Konkurs trwa do poniedziałku 29 maja 2017 roku. Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach 1 czerwca w Dzień Dziecka. Termin spotkania z mami laureatów zostanie ustalony w późniejszym terminie.

Prace konkursowe prosimy przekazać wychowawcom klas do 26 maja.

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Burmistrz Miasta Chodzieży z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zwraca się do uczniów chodzieskich szkół z wyjątkową propozycją. Ogłaszamy konkurs pt. „ Zostań burmistrzem na jeden dzień”. Żeby wziąć udział w konkursie należy przedstawić swoją wizję/interpretację myśli: „Chodzież za 100 lat”. Oczekujemy kreatywnych odpowiedzi w dowolnej formie – rysunek, prezentacja, opowiadanie, rzeźba, laurka, zdjęcie …. możliwości jest naprawdę wiele.

Autor najciekawszej pracy zostanie na jeden dzień Burmistrzem Miasta Chodzieży i zasiądzie w fotelu burmistrza Jacka Gursza.

Konkurs trwa do poniedziałku 29 maja 2017 r.

Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach 1 czerwca w Dzień Dziecka. Termin „jednodniowego przekazania” fotela burmistrza zostanie ustalony w późniejszym terminie.

Prace konkursowe prosimy przekazać wychowawcom klas do 26 maja.

„Psi świat”.

MDK zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym „Psi Świat” Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat.Tematyka prac powinna dotyczyć wizerunku psa w jego zróżnicowanych rolach: psa przyjaciela, psa pasterskiego, ratownika, przewodnika niewidomych, strażnika domostwa, psa biorącego udział w terapii dzieci niepełnosprawnych i inne. Technika pracy dowolna. Format dowolny, ale nie mniejszy niż A4. Prace można zgłaszać do 15 czerwca 2017 r.

REGULAMIN KONKURSU PSI ŚWIAT

Zredaguj reklamę książki – konkurs czytelniczy dla klas czwartych

Uczniowie klas czwartych naszej szkoły redagowali reklamę książki. Było to zadanie konkursu mającego na celu promowanie pozytywnych zachowań związanych z czytelnictwem, upowszechnianie czytelnictwa oraz rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie zaprezentowali niesamowitą różnorodność pomysłów i twórczych interpretacji treści książek. Na formacie A 4 powstały niesamowite prace. Jury w składzie: Joanna Rewolińska i Mirosława Stube obradowało w piątek 5 maja br. i oceniało w pracach - zgodność z tematyką konkursu, walory estetyczne prac oraz skuteczność reklamy. Wszak reklama dźwignią handlu.W efekcie zdecydowano się wyróżnić prace następujących uczniów: Julii Majewskiej kl. IV a, Julii Płaczek kl. IV a, Aleksandry Hedtke kl. IV b, Alicji Małachowskiej kl. IV b, Izabeli Mądrawskiej kl. IV b, Kajetana Paprzyckiego kl. IV b, Tomasza Szymczaka kl. IV b, Martyny Uklei kl. IVb, Julii Jandy kl. IV c, Mateusza Pisarka kl. IV c, Poli Ślefarskiej kl. IV c.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych ocen, a uczniom wyróżnionym – szóstek. Prace można obejrzeć na gazetce na korytarzu. Dziękujemy.

Joanna Rewolińska, Mirosława Stube

Czytaj więcej: Zredaguj reklamę książki – konkurs czytelniczy dla klas czwartych

Konkurs o Janie Pawle II

Na konkurs wpłynęło 22 prac plastycznych. Komisja szkolna zakwalifikowała do wysłania 5 rysunków uczniów na konkurs powiatowy w Lipinach. Są to : Milena Gerhke 4d, Zosia Borysionek 4a, Hania Dygułła 5b, Zuzanna Łyko 3c, Roksana Łyko 3c. Wyniki konkursu będą ogłoszone przez organizatora do 15 maja 2017 r.

Artur Makowski

Czytaj więcej: Konkurs o Janie Pawle II

Konkurs - Brat Albert Chmielowski.

Na konkurs plastyczny o Bracie Albercie Chmielowskim wpłynęło 16 prac uczniowskich z czego komisja szkolna wytypowała 4 do reprezentowania szkoły w części dekanalnej. Są to prace: Zuzanny Majewskiej - 3c, Juli Majewskiej - 4a, Pawła Siurka - 6c i Mateusza Lipczyńskiego - 6c. Podsumowanie konkursu nastąpi w dniu 26 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Margoninie.

Artur Makowski.

Czytaj więcej: Konkurs - Brat Albert Chmielowski.