Search

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty!

"W rodzinie i w szkole nie może zabraknąć

wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna”

(Jan Paweł II)

Dziś rozpoczynamy wspólnie nowy rok szkolny 2017/2018. Po wakacyjnej przerwie serdecznie pozdrawiam wszystkich, a najcieplej najmłodszych, którzy po raz pierwszy przyszli do szkoły.

Uczniowie, już za moment usłyszycie pierwszy po wakacjach szkolny dzwonek. Wracając do szkolnych ławek, będziecie wspominali minione wakacje, zawarte znajomości, zwiedzone miejsca. Na szkolnych korytarzach ponownie zagości gwar, bo rozmowy i dyskusje na interesujące Was tematy to także forma nauki. Niech szkoła stanie się dla Was miejscem intelektualnej przygody, miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Zdobywanie i poszerzanie wiedzy, odkrywanie nauki i jej praw, odnajdywanie samego siebie w nowych okolicznościach czy rozwój własnych uzdolnień i umiejętności to fascynująca wycieczka w nieznane.

Kochani!

Rok szkolny 2017/2018 uważam za rozpoczęty. Czas wracać do szkolnych ławek, czas podążać tajemniczymi ścieżkami wiedzy, zadbajmy by wszyscy dotarli do celu i poczuli radość z dobrze wykonanego zadania!

Dyrektor szkoły Hanna Lohr