Zakończenie ROKU SZKOLNEGO 2016/2017.

Dobiegł końca rok szkolny 2016/2017. Z uwagi na trwające w szkole i wokół niej prace związane z programem termomodernizacji, a co za tym idzie - w trosce o bezpieczeństwo uczniów – uroczyste spotkania pożegnalne odbyły się w salach lekcyjnych z wychowawcami klas. Był to czas na wspólne z uczniami i rodzicami podsumowanie minionego roku szkolnego, który obfitował w wiele działań i sukcesów uczniów. Wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa z promocją do wyższych klas, gratulując wytrwałej i owocnej pracy. Uczniowie klas 4-6 otrzymali również – przekazane przez Panią Dyrektor, Hannę Lohr – stypendia naukowe, sportowe oraz inne wyróżnienia za sukcesy minionego roku. Nagrody wręczono także uczniom za 100 % frekwencji w szkole. Nie brakowało wzruszeń i miłych słów – także ze strony uczniów i ich rodziców – zwłaszcza wśród trzecioklasistów, którzy od września zaczną nowy – drugi etap swojej edukacji w czwartej klasie i już z nowym wychowawcą. Nie żegnały się natomiast w ten sposób klasy szóste, gdyż uczniowie tych klas pozostają nadal w murach naszej szkoły i będą uczęszczali – zgodnie z „nową reformą” do klasy siódmej. Serdecznie wszystkim gratulujemy sukcesów, wyróżnień i starań. Życzymy cudownego, słonecznego, bezpiecznego lata – niech będzie ono radosnym czasem wypoczynku, zabawy, zasłużonego leniuchowania, czasem rodzinnym i z uśmiechami na buziach – do zobaczenia we wrześniu.

Małgorzata Jeśko-Doręgowska