Search

Dzień Języka Angielskiego / Dzień sportu.

Dzień 2 czerwca 2017 r. był szczególnym dniem w naszej szkole , ponieważ odbył się Dzień Języka Angielskiego połączony z Dniem sportu . Jego celem miało być uatrakcyjnienie nauki języka, jak również zwiększenia motywacji uczniów do pogłębiania jego znajomości. W tym celu został opracowany bogaty program, którego założeniem było zaangażowanie wszystkich klas. W przygotowaniach, wzięli udział uczniowie oraz nauczyciele. Każda klasa przedstawiła ciekawe informacje i charakterystyczne cechy dla swojego Kraju – Reprezentacji: przyśpiewki, krótkie scenki, elementy kultury, obyczajów itp. Zadbano również o wizualną oprawę tego dnia. Uczniowie prezentowali się w stroju dostosowanym do przydzielonej reprezentacji narodowej, wykonali anglojęzyczne nazwy przydzielonego kraju oraz flagi. W tym dniu język angielski, przestał być tylko kolejnym przedmiotem szkolnym a stał się okazją do ciekawej i dobrej zabawy.

Katarzyna Kozakiewicz/ Tomasz Kornacki